Informacja dla podmiotów leczniczych i zewnętrznego personelu medycznego dot. programu szczepień przeciwko SARS-CoV-2

Zakończenie procesu przyjmowania zgłoszeń personelu medycznego i innych osób uprawnionych do szczepień w ETAPIE “0” nastąpi z dniem 14.01.2021r.

Szczegółowe informacje w tej sprawie zawarte są w załączonym poniżej piśmie Ministerstwa Zdrowia skierowanym do Szpitali węzłowych.

Pismo do Szpitali Węzłowych ws. szczepień – ETAP 0

https://www.gov.pl/web/zdrowie/komunikat-dla-osob-z-gr-0


Opublikowane 14.01.2021r.

 

Ministerstwo Zdrowia opublikowało wytyczne dot. zasad realizacji programu szczepień w dniu 17.12.2020 r.

https://www.gov.pl/web/zdrowie/komunikat-dotyczacy-szczepien-personelu-medycznego-i-niemedycznego-przeciw-covid19-w-szpitalach-wezlowych

LUX MED Onkologia Sp. z o.o. został wpisany na listę szpitali węzłowych i będzie realizował szczepienia nie tylko własnego personelu ale także pozostałych osób uprawnionych w Etapie „0” zatrudnionych w innych podmiotach oraz osoby zgłaszające się indywidualnie.

https://www.gov.pl/web/zdrowie/znamy-szpitale-w-ktorych-bedzie-szczepiony-personel-placowek-medycznych


Opublikowano 17.12.2020r.

 

Aktualizacja 28.12.2020r.

W dniu 28 grudnia zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do programu szczepień osób uprawnionych w Etapie „O”.

Po weryfikacji danych, korekcie błędów i braków w otrzymanych zgłoszeniach przed północą przekazaliśmy dane do Ministerstwa Zdrowia.

 

Aktualizacja 29.12.2020r.

W związku z przesunięciem przez Ministerstwo Zdrowia terminu zbierania zgłoszeń do programu szczepień personelu medycznego w ETAPIE „0” informujemy, że ewentualne zgłoszenia do szczepienia w naszych placówkach można przekazywać do 14 stycznia 2021 r. wyłącznie przez formularz dostępny na stronie: https://szczepieniakadry.rcb.gov.pl/

W związku z dużą ilością zebranych już zgłoszeń oraz ograniczonymi możliwościami organizacyjnymi punktów szczepień informujemy, że dostępne terminy mogą być odległe.

Terminy szczepień będą wyznaczane po 4 stycznia 2021 roku, a zainteresowanych będziemy informować telefonicznie na podstawie przekazanych danych kontaktowych.

 

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 22 469 83 55 w dni robocze w godz. 9.oo -15.oo.

adres poczty: sekretariat.onkologia@luxmed.pl

Zainteresowanym udostępniamy ulotkę dla pacjenta szczepionki Comirnaty® firmy PFIZER oraz wzór kwestionariusza wypełnianego przed szczepieniem