Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na oddziałach hematologicznych.
Zajmuje się leczeniem nowotworów mieloproliferacyjnych (przewlekła białaczka szpikowa, mielofibroza, czerwienica prawdziwa, nadpłytkowość samoistna, zespoły mielodysplastyczne).
Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów (PTHiT) oraz Polskiej Grupy ds. Leczenia Białaczek u Dorosłych (PALG).
Posiada europejski tytuł FEBU (Fellow of the European Board of Urology).
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów z chorobami układu moczowego i męskiego układu rozrodczego w pełnym zakresie, ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych. Wykonuje operacje z dostępu endoskopowego, laparoskopowego i klasycznego chirurgicznego w zakresie prostaty, pęcherza moczowego, nerek, moczowodów, jąder i prącia.
Stopień doktora nauk medycznych i doktora habilitowanego nauk medycznych otrzymał za badania z zakresu onkologii urologicznej. Jest autorem licznych publikacji z zakresu urologii, głównie w temacie raka pęcherza moczowego, raka prostaty i raka nerki. Odbył liczne staże zagraniczne w renomowanych ośrodkach europejskich.
Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego i Amerykańskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej.
Doświadczenie w przeszczepianiu szpiku zdobył pracując w jednej z największych klinik na świecie, na Uniwersytecie w Heidelbergu.
Odbywał także staże w wielu renomowanych klinikach transplantacji szpiku m. in. Harvard, Berlin.
Zainicjował w Warszawie program przeszczepiania szpiku w chorobach z autoagresji m. in. w stwardnieniu rozsianym oraz twardzinie układowej.
Jest także pionierem nowatorskich rozwiązań ograniczających powikłania w trakcie przeszczepiania szpiku.
Dr Snarski jest jedynym polskim współautorem podręcznika międzynarodowych standardów przeszczepiania szpiku (JACIE 7.0).
Jest aktywnym członkiem JACIE (Joint Accreditation Committee of International Society for Cellular Therapy and European Society for Blood and Marrow Transplantation) oraz członkiem Europejskiego Towarzystwa Przeszczepiania Szpiku (EBMT - European Society for Blood and Marrow Transplantation).
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy radiologa.
Jest autorem i współautorem prac naukowych w zakresie radiologii jamy brzusznej i radiologii interwencyjnej. W obszar jego szczególnych zainteresowań zalicza się radiologia interwencyjna i onkologia interwencyjna.
Jest Członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.
Posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe.
Pracowała w Centrum Onkologii w Warszawie - najpierw na oddziale leczenia nowotworów piersi, następnie nowotworów układu pokarmowego.
Zajmuje się leczeniem wszystkich typów nowotworów.
Jest również konsultantką przed wykonywaniem badań genetycznych.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na oddziałach onkologii klinicznej.
Diagnozuje i leczy pacjentów z różnymi chorobami nowotworowymi. Szczególnie interesuje się leczeniem pacjentek z rakiem piersi i układu moczowo-płciowego. Zajmuje się także chorymi na raka płuca i nowotwory złośliwe przewodu pokarmowego.
Jest wieloletnią pracownicą Oddziału Kobiecego Kliniki Onkologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Rezultatem pracy w tym oddziale jest rozprawa na stopień doktora "Porównawcza ocena przydatności regresji r-CA 125 oraz regresji r-M-CSF jako czynników predykcyjnych i prognostycznych u chorych na raka jajnika".
Współautorka publikacji naukowych, w tym monografii na temat raka jajnika i raka nerki.
Szczególnie interesuje się medycyną stanów nagłych, medycyną katastrof i zarządzaniu kryzysowym w zdarzeniach masowych.
Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej.
Posiada ponad 20-letni staż pracy chirurgicznej.
Wykonuje kompleksowe zabiegi układu moczowo-płciowego, jak nefrektomie i inne otwarte oraz endoskopowe zabiegi nerek i moczowodu (NSS, kruszenie i usuwanie kamieni, ureteroskopie), kompleksowe zabiegi na pęcherzu moczowym, radykalne prostatektomie, zabiegi cewki moczowej, prącia, jądra, najądrza, moszny i nasieniowodu, cystoskopie diagnostyczne.
Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego.
Doktorat w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.
Posiada wieloletnią praktykę kliniczną oraz doświadczenie zebrane w wielu placówkach medycznych jako konsultant medycznych m.in. w LUX MED Onkologia (dawniej Magodent), Centrum Onkologii w Warszawie, Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II WL WUM.
Główne zainteresowania to diagnostyka i leczenie operacyjne chorób nowotworowych żeńskiego narządu rodnego - raka jajnika, raka szyjki macicy, raka endometrium i raka sromu.
Specjalizuje się w chirurgii otwartej, laparoskopowej i małoinwazyjnej w zakresie schorzeń onkologicznych i nienowotworowych (mięśniaki macicy, torbiele jajników).
Certyfikat USG.
Certyfikowany operator w zakresie chirurgii robotycznej.
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej.
Członek International Gynecological Cancer Association.
Członek European Society of Gynecological Oncology.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów piersi, układu moczowego oraz układu pokarmowego. Prowadzi również pacjentów w badaniach klinicznych.
Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w Centrum Onkologii-Instytucie w Warszawie w 2017 roku.
Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej oraz European Society of Medical Oncology (ESMO).
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na oddziałach onkologicznych.
Zajmuje się leczeniem raka piersi, raka płuca, guzów zarodkowych, raka prostaty, raka pęcherza moczowego, raka nerki, raka trzustki, pierwotnych nowotworów wątroby, nowotworów pęcherza żółciowego i dróg żółciowych, raka żołądka, raka jelita grubego, raka jajnika, raka trzonu macicy i szyjki macicy, nowotworów OUN.
Posiada wieloletnie doświadczenie w anestezji i intensywnej terapii pediatrycznej, w znieczulaniu pacjentów do zabiegów w: ortopedii, chirurgii ogólnej, torakochirurgii, neurochirurgii, urologii, ginekologii i położnictwie, laryngologii, onkologii i szerokiego spektrum zabiegów endoskopowych. Posiada doświadczenie w pracy w oddziałach intensywnej terapii oraz w hospicjach dziecięcych i dla dorosłych.
Posiada wieloletnie doświadczenie w znieczulaniu pacjentów o profilu: urologicznym, ortopedycznym, chirurgicznym, laryngologicznym, endoskopowym oraz w pracy na oddziale intensywnej terapii.
Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
Wykonuje kompleksowe zabiegi górnej i dolnej części układu rozrodczego, w tym duże operacje endoskopowe i otwarte u pacjentek nowotworowych, jak: resekcje sromu, pochwy, macicy, przydatków, wyłuszczenia guzów jajnika, laparotomie zwiadowcze, zabiegi w obrębie jamy brzusznej; operacje polipów i mięśniaków macicy, plastyki jajowodów i jajników; zabiegi diagnostyczne przy nieprawidłowych krwawieniach z dróg rodnych; biopsje chirurgiczne, konizacje szyjki macicy; zabiegi w nietrzymaniu moczu.
Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Położników i Ginekologów.
Ordynator Oddziału Onkologii Klinicznej/Chemioterapii.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w zawodzie.
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu nowotworów piersi, układu oddechowego, układu pokarmowego, kobiecego układu płciowego oraz układu moczowo-płciowego.
Posiada wieloletnie doświadczenie w anestezji pediatrycznej (znieczulenia w audiologii, laryngologii, okulistyce, chirurgii ogólnej i urazowej) oraz w pracy w oddziale intensywnej terapii oraz w znieczulaniu pacjentów (również o profilu onkologicznym) do zabiegów endoskopowych i chirurgicznych, a także doświadczenie w pracy w zespołach „R” i „S”.
Posiada 33-letnie doświadczenie w pracy chirurgicznej.
Wykonuje kompleksowe operacje przewodu pokarmowego, w tym całkowite i częściowe resekcje żołądka, dwunastnicy, jelita cienkiego, grubego i odbytnicy, jak również zabiegi wątroby, dróg żółciowych i trzustki. Kompleksowe zabiegi w obrębie piersi (mastektomie, kwadrantektomie, BCT). Operacje gruczołów dokrewnych (resekcja tarczycy, przytarczyc, nadnerczy) i na układzie limfatycznym (wycięcie węzłów chłonnych), operacje przepuklin brzusznych i pachwinowych.
Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej, które zdobyła m. in. w Szpitalu Kolejowym przy Brzeskiej 12 w Warszawie. Z Magodent związana od 2016r. gdzie pracuje na oddziale gastroenterologii.
Zajmuje się wykonywaniem badań endoskopowych, m. in. w zakresie panendoskopii i kolonoskopii.
Posiada wieloletnie doświadczenie w znieczulaniu pacjentów w wielu specjalnościach zabiegowych, zwłaszcza w chirurgii, ortopedii i traumatologii, ginekologii i położnictwie, a także w pracy w specjalistycznych zespołach wyjazdowych pomocy doraźnej oraz w prowadzeniu pacjentów w OIT o różnych profilach.
Posiada ponad 30-letni staż pracy chirurgicznej.
I stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej oraz II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii urologicznej.
Wykonuje zabiegi układu moczowo-płciowego, takie jak nefrektomie, inne otwarte oraz endoskopowe zabiegi nerek i moczowodu (NSS, usunięcie kamieni, ureteroskopie), kompleksowe zabiegi na pęcherzu moczowym, radykalne prostatektomie, zabiegi cewki moczowej, prącia, jądra, najądrza, moszny i nasieniowodu, cystoskopie diagnostyczne.
Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.
Doświadczenie zdobywał m. in. w Szpitalu Kolejowym przy ul. Brzeskiej w Warszawie. Ściśle współpracował z pracownią endoskopii tamtejszego szpitala wykonując m. in. zabiegi przezskórnego drenażu dróg żółciowych (PTC).
Czynnie uczestniczył w tworzeniu, a następnie był pracownikiem renomowanej pracowni endoskopowej Olympus Endoterapia. Obecnie pracuje na Oddziale Gastroenterologii Szpitala Elbląska.
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy chirurgicznej.
Wykonuje kompleksowe zabiegi chirurgii piersi, łącznie z rekonstrukcją, plastyką i zabiegami oszczędzającymi, w tym: mastektomie, kwadrantektomie, BCT, biopsje chirurgiczne. Rekonstrukcje za pomocą ekspanderów i protez piersiowych, plastykę i rekonstrukcje piersi płatem skórno-mięśniowym; operacje na układzie limfatycznym (wycięcie węzłów chłonnych).
Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Towarzystwa Chirurgów Polskich.
Posiada 16-letnie doświadczenie w pracy chirurgicznej.
Wykonuje operacje przewodu pokarmowego, w tym całkowite i częściowe resekcje żołądka, dwunastnicy, jelit, różnego rodzaju zespolenia żołądkowe oraz jelitowe, operacje przepuklin brzusznych i pachwinowych, jak również zabiegi wątroby, dróg żółciowych i trzustki, wycięcia zmian chorobowych skórnych i w obrębie tkanek miękkich (np. przy czerniaku), kompleksowe zabiegi w obrębie piersi (mastektomie, kwadrantektomie, BCT), operacje tarczycy (tyreoidektomie).
Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, Asystent Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii.
Specjalizuje się w diagnostyce onkologicznej (biopsje pod kontrolą badań obrazowych) i hematologicznej oraz kwalifikacji do leczenia systemowego w tym terapii spersonalizowanej (ukierunkowana molekularnie, immunoterapia).
Specjalista z zakresu dermatoskopii.
W codziennej praktyce wciela holistyczny model terapii pacjenta. Bardzo wiele uwagi poświęca na modyfikację żywienia w trakcie i po zakończonym leczeniu onkologicznym. Zajmuje się również pacjentami w ramach opieki paliatywnej.
Największe doświadczenie posiada w leczeniu nowotworów: skóry, piersi, ginekologicznych, jądra, przewodu pokarmowego, układu oddechowego.
Jest autorem licznych publikacji związanych z profilaktyką chorób nowotworowych i prawidłowego żywienia.
Jest Członkiem American Society of Clinical Oncology (ASCO), European Society for a Medical Oncology (ESMO) oraz Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej (PTOK).
Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi.
Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała m. in. w Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie, w NZOZ Endoterapia w Warszawie i Łodzi.
Posiada certyfikaty umiejętności PTG w zakresie panendoskopii i kolonoskopii oraz kurs impedancji z pHmetrią.
Posiada 20-letnie doświadczenie w pracy na oddziale onkologii klinicznej.
Pełni funkcję Kierownika Oddziału Onkologii Klinicznej w Magodent od 2014r.
Moja praktyka w zakresie onkologii dotyczy nowotworów litych, w tym nowotworów płuc, przewodu pokarmowego, dróg moczowych. Moje główne zainteresowanie obejmuje diagnostykę i leczenie chorób piersi oraz dróg rodnych. Jestem Członkiem Zespołu Breast Unit w naszym ośrodku, specjalizującego się w terapii raka piersi.
Jestem autorem licznych publikacji dotyczących raka piersi oraz licznych prezentacji o tej tematyce.
Jestem Członkiem Polskiej Unii Onkologii i Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej.
Od 2017 roku pełni funkcję Kierownika Oddziału Gastroenterologii Szpitala Elbląska.
Jest absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej. Posiada 20-letnie doświadczenie w pracy na oddziałach i w klinikach gastroenterologicznych, które zdobywał m. in. w Klinice Gastroenterologii Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.
Od 15 lat specjalizuje się w endoskopii przewodu pokarmowego. Posiada certyfikaty umiejętności Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii w zakresie wykonywania:
Posiada ponad 20-letni staż pracy chirurgicznej.
Wykonuje kompleksowe operacje przewodu pokarmowego, w tym całkowite i częściowe resekcje żołądka, dwunastnicy, jelita cienkiego, grubego i odbytnicy, jak również zabiegi wątroby, dróg żółciowych i trzustki, kompleksowe zabiegi w obrębie piersi (mastektomie, kwadrantektomie, BCT). Operacje gruczołów dokrewnych (resekcja tarczycy, przytarczyc, nadnerczy) i na układzie limfatycznym (wycięcie węzłów chłonnych), operacje przepuklin brzusznych i pachwinowych, operacje naczyniowe (wycięcie żylaków) i na układzie limfatycznym (wycięcie węzłów chłonnych).
Posiada wieloletnie doświadczenie w znieczulaniu do zabiegów operacyjnych w chirurgii, ortopedii, ginekologii i położnictwie, urologii, otolaryngologii, neurochirurgii. Lekarz zespołów wyjazdowych pogotowia ratunkowego.
Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Polskiego Towarzystwa Badania Bólu
Do głównych obszarów zainteresowań dr Mutrynowskiego w zakresie urologii należy onkologia urologiczna, a w szczególności diagnostyka (mpMRI/TRUS) i leczenie laparoskopowe raka gruczołu krokowego, nowotwory nerek oraz pęcherza moczowego. Zajmuje się również leczeniem przerostu gruczołu krokowego oraz zaburzeniami erekcji.
Ukończył Uniwersytet Medyczny w Warszawie na I Wydziale Lekarskim. Po studiach pracował w kilku ośrodkach w WIelkiej Brytanii, m.in. w University Hospitals Plymouth NHS Trust w Plymuth oraz Darent Valley Hospital w Londynie. Ukończył także Foundation Programme.
Specjalizację rozpoczął w Katedrze i Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pracował i zdobywał doświadczenie przez kolejne 10 lat. W trakcie specjalizacji odbył liczne kursy oraz staże w Polsce i za granicą. Ukończył specjalizację z urologii z europejskim certyfikatem FEBU.
Jako specjalista odbył liczne staże z leczenia raka prostaty m.in. w największym Centrum Leczenia Raka Prostaty Kliniki Martini Uniwersytetu w Hamburgu (Niemcy) gdzie rozwijał swoją wiedzę związaną z diagnostyką raka stercza (biopsje fuzyjne prostaty) oraz jego leczeniem.
Jako adiunkt prowadził szkolenia dla lekarzy rezydentów oraz urologów dzieląc się swoim doświadczeniem oraz praktycznymi umiejętnościami podczas licznych kursów z zakresu diagnostyki raka gruczołu krokowego w tym wykonywania fuzyjnej biopsji stercza.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na oddziałach gastroenterologicznych.
Zajmuje się wykonywaniem gastroskopii i kolonoskopii diagnostycznej, obrazowaniem z wykorzystaniem zaawansowanych metod endoskopowych, polipektomią polipów górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, zakładaniem protez w zwężeniach pochodzenia nowotworowego i zapalnego oraz w powikłaniach po operacjach bariatrycznych.
W obszar jego głównych zainteresowań zalicza się endoskopia przewodu pokarmowego oraz choroby górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, w tym najważniejsze to celiakia i rak wsteczny żołądka, zmiany przednowotworowe jelita grubego, a także wykorzystywanie metod zaawansowanego obrazowania endoskopowego TMI w powyższych jednostkach nozologicznych (autofluoresencja, obrazowanie wąską wiązką światła, endoskopia z powiększeniem).
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na oddziałach i w klinikach kardiologicznych.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem choroby wieńcowej serca, nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością serca, zaburzeniami rytmu serca oraz wad serca.
Jest autorem ponad 100 prac naukowych i ponad 50 wystąpień i prezentacji na kongresach polskich i międzynarodowych. Autor rozdziałów 5 podręczników. Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego dwóch Międzynarodowych Kongresów Kardiologicznych. Współzałożyciel i Honorowy Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Założyciel i pierwszy Przewodniczący Sekcji Echokardiograficznej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
Posiada 19-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie diagnostyki i leczenia chorób hematologicznych.
Zajmuje się diagnostyką i terapią nowotworów hematologicznych ze szczególnym uwzględnieniem szpiczaka plazmocytowego, amyloidozy AL oraz przewlekłej białaczki limfocytowej.
W 2013 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk medycznych, a w 2018 roku uzyskał tytuł profesora zwyczajnego.
Jest autorem ponad 100 artykułów naukowych opublikowanych w prestiżowych zagranicznych i krajowych czasopismach hematologicznych i onkologicznych.
Jest Wiceprezesem Polskiego Konsorcjum Szpiczakowego oraz Członkiem Polskiej Grupy Szpiczakowej, Polskiej Sieci Amyloidozy, Polskiej Grupy ds. Leczenia Białaczek u Dorosłych, a także Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów.
Kontakt telefoniczny z rejestracji LUX MED Onkologia Grupa LUX MED nastąpi w dzień powszedni, tego samego dnia co zgłoszenie, lub dnia następnego (dotyczy dni roboczych) w godz. 12.00 - 19.00. Przy zgłoszeniu w dzień wolny od pracy - kontakt z naszej strony nastąpi w pierwszy dzień roboczy.
Kontakt telefoniczny z rejestracji LUX MED Onkologia Grupa LUX MED nastąpi w dzień powszedni, tego samego dnia co zgłoszenie, lub dnia następnego (dotyczy dni roboczych) w godz. 12.00 - 19.00. Przy zgłoszeniu w dzień wolny od pracy - kontakt z naszej strony nastąpi w pierwszy dzień roboczy.