LUX MED Onkologia – Szpital Szamocka
UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT DLA PACJENTÓW SZPITALA
UWAGA! W dniach 28-29 grudnia (sobota-niedziela) 2024 roku Szpital LUX MED Onkologia przy ul. Szamockiej będzie nieczynny ze względu na planową przerwę w dostawie energii elektrycznej. W przypadku zagrożenia życia lub zdrowia, zgłoś się na najbliższy Szpitalny Oddział Ratunkowy (SOR).
Dodatkowo w tych dniach będzie czynny szpital przy ul. Fieldorfa. W przypadku chęci skorzystania z pomocy medycznej w Szpitalu Fieldorfa (np. w przypadku wystąpienia powikłań po chemioterapii) prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem: 22 469 83 68
AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA
W ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej lekarze specjaliści udzielają świadczeń w zakresie których wykonują badania lekarskie, udzielają albo zlecają niezbędne świadczenia diagnostyczne i terapeutyczne oraz przepisują konieczne leki. Ponadto wykonują także zabiegi medyczne, których wykonanie jest możliwe w gabinetach zabiegowych.
Od stycznia 2015 r. przystąpiliśmy do realizacji pakietów onkologicznych w ramach tzw. szybkiej terapii onkologicznej realizowanych na podstawie karty diagnostyki i leczenia onkologicznego (DILO). Dzięki temu umożliwiamy pacjentom wczesne wykrycie zmian nowotworowych oraz zwiększenie szans na wyleczenie.
UWAGA! Pacjenci zobowiązani są dostarczyć skierowanie w ciągu 14 dni roboczych od daty rejestracji. Jeżeli skierowanie nie zostanie dostarczone w wyznaczonym terminie, pacjent zostanie skreślony z listy oczekujących.
W naszej przychodni w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia funkcjonują poradnie:
- Poradnia Onkologiczna –w poradni udzielane są porady i konsultacje specjalistyczne, ustalane wskazania do hospitalizacji, przeprowadzana jest diagnostyka i prowadzone leczenie, w tym chemioterapia w trybie ambulatoryjnym, przeprowadzana jest także okresowa kontrola skuteczności leczenia. Lekarze udzielają konsultacji zarówno u osób z podejrzeniem procesu nowotworowego, jak i rozpoznaną już chorobą. W poradni możliwe jest wykonanie diagnostyki chorób nowotworowych z wykorzystaniem nowoczesnych metod diagnostycznych. Udzielane są również konsultacje w kierunku kwalifikacji do leczenia w ramach radioterapii. Do Poradni Onkologicznej nie jest wymagane skierowanie, a dzięki dużej ilości specjalistów czas oczekiwania na wizytę jest krótki.
- Poradnia Hematologiczna – w poradni lekarze specjaliści podejmują działania w zakresie diagnostyki i leczenia chorób układu chłonnego (chłoniaki, szpiczak plazmocytowy, przewlekłe białaczki limfocytowe) oraz chorób układu krwiotwórczego (nowotwory mielodysplastyczne, nowotwory mieloproliferacyjno-mielodysplastyczne, przewlekłe nowotwory mieloproliferacyjne, przewlekłe białaczki szpikowe, ostre białaczki szpikowe i limfoblastyczne. Pełen zakres leczonych chorób na stronie: Hematoonkologia. Do Poradni Hematologicznej wymagane jest skierowanie od lekarza POZ, z innej poradni specjalistycznej lub ze szpitala.
LECZENIE SZPITALNE
Świadczenia szpitalne to wykonywane całą dobę kompleksowe świadczenia zdrowotne, które nie mogą być realizowane w warunkach leczenia ambulatoryjnego. Polegają na diagnozowaniu, leczeniu oraz pielęgnacji hospitalizowanych pacjentów. Leczenie szpitalne obejmuje także świadczenia chemioterapii, jak również badania diagnostyczne oraz leki lub wyroby medyczne niezbędne do wykonania świadczeń gwarantowanych. Do szpitala pacjent jest przyjmowany na podstawie skierowania.
UWAGA! Pacjenci zobowiązani są dostarczyć skierowanie w ciągu 14 dni roboczych od daty rejestracji. Jeżeli skierowanie nie zostanie dostarczone w wyznaczonym terminie, pacjent zostanie skreślony z listy oczekujących.
Od stycznia 2015 r. przystąpiliśmy do realizacji na naszych oddziałach pakietów onkologicznych w ramach tzw. szybkiej terapii onkologicznej realizowanej na podstawie karty diagnostyki i leczenia onkologicznego (DILO). Dzięki temu zapewniamy pacjentom podjęcie szybkiego leczenia szpitalnego, zwiększając tym samym szanse na wyleczenie. Pacjent u którego w wyniku diagnostyki onkologicznej stwierdzono nowotwór złośliwy lub u którego lekarz udzielający ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych lub świadczeń szpitalnych stwierdził nowotwór złośliwy, ma prawo do leczenia onkologicznego na podstawie karty DILO, bez skierowania.
W szpitalu udzielane są świadczenia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w wielu zakresach:
- Hospitalizacje:
- a) Oddział Gastroenterologii – na oddziale wykonywany jest szereg procedur gastroenterologicznych takich jak: gastroskopia, kolonoskopia, ESD, duża polipektomia, mukozektomia, gastroskopia z rozszerzaniem przełyku, gastroskopia z protezowaniem przełyku, ECPW, PTC, PTC+ECPW, enteroskopia, EUS, PEG,
- b) Oddział Onkologii Klinicznej/Chemioterapii – na oddziale przeprowadzane jest kompleksowe leczenie nowotworów złośliwych. Leczenie zależy przede wszystkim od stopnia ich zaawansowania i zaplanowanego sposobu postępowania. Oddział posiada możliwość pełnej diagnostyki chorych na nowotwory złośliwe. We współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi naszej placówki zapewniamy dostęp do szerokiej gamy nowoczesnych badań obrazowych oraz laboratoryjnych. Są one niezbędne do właściwego rozpoznania choroby, ustalenia jej zaawansowania, a w trakcie leczenia służą ocenie skuteczności zastosowanej terapii. U pacjentów prowadzimy chemioterapię (m.in w oparciu o programy lekowe) oraz hormonoterapię. Ważnym elementem działalności oddziału jest również leczenie objawów ubocznych i powikłań po leczeniu cytostatykami. W wielu przypadkach chorzy mogą być leczeni w warunkach ambulatoryjnych, gdzie zabiegi terapeutyczne przeprowadzane są w ciągu jednego dnia. Na oddziale pacjenci objęci są także opieką psychologiczną.
- c) Oddział Hematoonkologii – oddział zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem nowotworów układu krwiotwórczego i chłonnego. Pełen zakres leczonych chorób na stronie: Hematoonkologia. W oddziale nie wykonuje się: allogenicznych transplantacji szpiku kostnego, diagnostyki i leczenia ostrych białaczek szpikowych i limfoblastycznych kwalifikujących się do intensywnego leczenia cytostatycznego, zaawansowanej diagnostyki i leczenia skaz krwotocznych i trombofilii. Placówka zapewnia dostęp do nowoczesnych badań obrazowych oraz laboratoryjnych, opieki psychologicznej i dietetycznej, jak również opieki rehabilitacyjnej. Chemioterapia przeprowadzana jest w trzech wariantach: chemioterapia w trakcie hospitalizacji, chemioterapia na oddziale w trybie jednodniowym oraz chemioterapia w warunkach ambulatoryjnych.
- Chemioterapia – chemioterapia jest jedną z metod leczenia nowotworów. W zależności od typu nowotworu, stadium jego rozwoju oraz kondycji pacjenta może być stosowana jako podstawowa terapia lub jedynie część wspomagająca leczenie skojarzone z radioterapią i chirurgią onkologiczną. Chemioterapia została stworzona w celu niszczenia komórek nowotworowych. Może być ona podawana dożylnie, bezpośrednio do jam ciała lub doustnie w formie tabletek, w zależności od tego jakie leki są zastosowane w chemioterapii.
Chemioterapia w naszym szpitalu realizowana jest na Oddziale Onkologii Klinicznej/Chemioterapii i może być stosowana przed operacją, po operacji lub jako samodzielna metoda leczenia. W szpitalu wykonywana jest chemioterapia w trzech wariantach: chemioterapia w trakcie hospitalizacji, chemioterapia na oddziale w trybie jednodniowym oraz chemioterapia w warunkach ambulatoryjnych. - Wszczepianie portów dożylnych – Port naczyniowy to rodzaj trwałego dostępu do żyły, który jest wykorzystywany przede wszystkim do prowadzenia chemioterapii u pacjentów onkologicznych. Ułatwia on dożylne podawanie leków i płynów oraz pobieranie krwi do badań. Jest dostępem bezpiecznym, ryzyko powikłań związanych z jego posiadaniem jest niewielkie, nie powoduje dużych ograniczeń aktywności fizycznej i jest dobrze tolerowany przez pacjentów.
- Programy Lekowe
W ramach leczenia chorób nowotworowych istotna rolę odgrywają terapie wdrażane w Programach Lekowych, dzięki nim chorzy mają dostęp do nowoczesnych i bezpiecznych terapii onkologicznych i hematoonkologicznych. Włączanie leczenia wg tych programów pozwala na ordynowanie Pacjentom leków uznanych za najnowocześniejsze spośród aktualnie dostępnych w Polsce.
Przeczytaj więcej: Kliknij tutaj - Szybka terapia onkologiczna – pakiet onkologiczny
Szybka terapia onkologiczna to nowe rozwiązanie organizacyjne mające na celu sprawne i szybkie poprowadzenie pacjenta przez kolejne etapy diagnostyki i leczenia. W ramach pakietu onkologicznego powstała odrębna kategoria pacjentów oczekujących na udzielenie świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu onkologii. Zmiany wprowadzone przez pakiet zapewniają pacjentom z nowotworami złośliwymi kompleksową opiekę na każdym etapie choroby.
Karta diagnostyki i leczenia onkologicznego (DILO) jest nieodłączną częścią szybkiej terapii onkologicznej. Ma na celu ułatwienie pacjentowi z podejrzeniem nowotworu lub zdiagnozowaną chorobą poruszanie się w nowym systemie opieki medycznej – pełni rolę skierowania, które umożliwia rozpoczęcie leczenia w ramach szybkiej terapii onkologicznej.
Od 1 stycznia 2015 r. kartę DILO może pacjentowi wydać:- lekarz podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), jeśli będzie podejrzewał u pacjenta nowotwór złośliwy
- lekarz specjalista w poradni ambulatoryjnej (AOS), jeśli zdiagnozuje taką chorobę
- lekarz w szpitalu – jeśli w wyniku hospitalizacji (nawet niezwiązanej z chorobą nowotworową) zostanie u niego wykryty nowotwór złośliwy.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: http://pakietonkologiczny.gov.pl/
AMBULATORYJNA DIAGNOSTYKA OBRAZOWA
W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia wykonujemy na podstawie skierowania (które należy dostarczyć w ciągu 14 dni roboczych od daty rejestracji):
- Badania Tomografii Komputerowej – badania wykonywane są bez kontrastu lub ze środkiem kontrastującym. Obejmują jedną lub więcej okolic anatomicznych, np.: głowa, szyja, klatka piersiowa, jama brzuszna, miednica, kręgosłup z podziałem na okolice anatomiczne (szyjny, piersiowy, lędźwiowy), kończyna górna z podziałem na okolice anatomiczne, kończyna dolna z podziałem na okolice anatomiczne.
PROFILAKTYCZNE PROGRAMY ZDROWOTNE
W LUX MED Onkologia realizujemy profilaktyczne programy zdrowotne, mające na celu wczesne wykrywanie nowotworów złośliwych piersi, szyjki macicy oraz jelita grubego. Regularne badania osób kwalifikujących się do poszczególnych programów pozwalają wykrywać zmiany nowotworowe na wczesnym etapie choroby, co w większości przypadków pozwala na skuteczniejsze leczenie.
W LUX MED Onkologia przy ulicy Szamockiej 6 w Warszawie realizujemy Program Profilaktyki Raka Jelita Grubego. W jego ramach można wykonać bezpłatne badanie kolonoskopowe.
Więcej informacji (w tym kryteria kwalifikacji do programów): Dla Pacjenta – Profilaktyka.
BADANIA KLINICZNE
Szpital aktywnie uczestniczy w prowadzeniu badań klinicznych, w których pacjenci mają szansę na otrzymanie innowacyjnych leków onkologicznych jeszcze niedostępnych w Polsce lub dostępnych, ale niefinansowanych przez NFZ. Badania te często prowadzone są w przypadku zaawansowanych stadiów choroby nowotworowej, gdzie dotychczasowe leczenie nie przyniosło spodziewanych efektów. Jest to więc szansa dla tych chorych na podjęcie jeszcze jednej próby leczenia.
LECZENIE KOMERCYJNE
AOS – lekarze specjaliści
- onkolog kliniczny – dr n.med. Tomasz Sarosiek, koszt wizyty 330 zł, czwartki 16.00-18.00
- psycholog – mgr Luiza Żbikowska – cena 260 zł, wtorki i czwartki w godzinach 15.00 – 17.00
- neurolog – lek. Cecylia Rajczewska-Oleszkiewicz, koszt wizyty: 289 zł, środa 8.20-10.00
Badania obrazowe i laboratoryjne
- Badania krwi i moczu
- TK
- RTG
- USG
- Płukanie PORTU
Leczenie szpitalne
- Hospitalizacja i chemioterapia w Oddziale Chemioterapii Dziennej oraz Oddziale Onkologii Klinicznej
- procedury z zakresu gastroenterologii (kolonoskopia, gastroskopia, ECPW, EUS, PTC, ECPW/PTC, gastroskopia rozszerzająca zwężenia przełyku, gastroskopia z protezowaniem przełyku, kolonoskopia rozszerzająca zwężęnia j. grubego, kolonoskopia z polipektomią, gastroskopia z polipektomią, resekcja podśluzówkowa guza (ESD), enteroskopia – fiberoskopia jelita cienkiego)
KONTAKT I MAPA DOJAZDU
Recepcja Izby Przyjęć | tel.: 22 430 87 00
fax: 22 469 83 91 |
Czynne: pn.-pt.
godz.: 7.00-15.00 |
Recepcja Poradni Onkologicznej | tel.: 22 430 87 00 | Czynne: pn.-pt.
godz.: 7.00-19.00 |
Recepcja Poradni Specjalistycznej | tel.: 22 430 87 00 | Czynne: pn.-pt.
godz.: 7.00-19.00 |
Recepcja Endoskopii (ECPW, PEG, EUS) |
tel.: 22 430 87 00 | Czynne: pn.-pt.
godz.: 7.00-17.00 |
NASZ ZESPÓŁ
LUX MED Onkologia
3 | 8 | Z-ca Dyrektora Medycznego ds. Pielęgniarstwa | Mgr Staniak Agnieszka |
Poradnia hematologiczna
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Szczepiński Andrzej |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Świeboda-Sadlej Anna |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Nita Ewa |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Chmielewska Lidia |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Jakacka Natalia |
Oddział anestezjologii i intensywnej terapii
11 | 6 | Lekarz | Lek. Czerwińska Anna |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Cwynar Bogusław |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Kowalewski Dariusz |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Gruber Iwona |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Makowska Iwona |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Kowalczyk Magdalena |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Włodarkiewicz Robert |
12 | 8 | Kierownik Opieki Medycznej | Mgr Jusińska Urszula |
Poradnia onkologiczna
4 | 3 | Kierownik Administracyjny | Dr n. med. Kardas Joanna |
10 | 6 | Z-ca Dyrektora Medycznego ds. Standardów Medycznych i Akredytacji w LUX MED Onkologia | Lek. Stelmaszuk Małgorzata |
11 | 1 | Lekarz | Prof. dr hab. n. med. Szutkowski Zbigniew |
11 | 2 | Lekarz | Dr hab. n. med. Żołnierek Jakub |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Heleniak Hubert |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Barzał Justyna |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Pietrzak Lucyna |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Studziński Maciej |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Jankowska Agnieszka |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Wójcik-Klikiewicz Barbara |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Gackowska-Małek Dorota |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Żurawińska-Grzelka Ewa |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Nowak Izabela |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Sokołowska Joanna |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Owsik Karolina |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Ćwikła Krzysztof |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Fałkowski Adam |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Morawski Paweł |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Dąbrowska Monika |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Szafran Paulina |
Oddział hematoonkologii
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Świeboda-Sadlej Anna |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Salomon-Perzyński Aleksander |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Barankiewicz Joanna |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Gackowska-Małek Dorota |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Nita Ewa |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Chmielewska Lidia |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Szafran Paulina |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Jakacka Natalia |
12 | 8 | Kierownik Opieki Medycznej | Mgr Grądzka Paulina |
13 | 8 | Pielęgniarka prowadząca | Mgr Otocka-Kołtek Małgorzata |
13 | 8 | Pielęgniarka prowadząca | Mgr Sokolnicka Michalina |
Oddział onkologii klinicznej i chemioterapii
8 | Pielęgniarz prowadzący | Mgr Król Maciej | |
4 | 3 | Kierownik Administracyjny | Dr n. med. Kardas Joanna |
10 | 6 | Z-ca Dyrektora Medycznego ds. Standardów Medycznych i Akredytacji w LUX MED Onkologia | Lek. Stelmaszuk Małgorzata |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Heleniak Hubert |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Barzał Justyna |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Misiak Małgorzata |
11 | 3 | Lekarz | Dr N. med. Świderski Marek |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Jankowska Agnieszka |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Wójcik-Klikiewicz Barbara |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Nowak Izabela |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Sokołowska Joanna |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Owsik Karolina |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Fałkowski Adam |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Morawski Paweł |
12 | 8 | Kierownik Opieki Medycznej | Mgr Cendrowski Maciej |
13 | 7 | Pielęgniarka prowadząca | Lic. piel. Ruta Natalia |
13 | 8 | Pielęgniarka prowadząca | Mgr Sionek Olga |
13 | 8 | Pielęgniarka prowadząca | Mgr Śmigielska Weronika |
15 | 6 | Rezydent / stażysta | Lek. Bara-Opalińska Angelika |
15 | 6 | Rezydent / stażysta | Lek. Niemczuk Magda |
15 | 6 | Rezydent / stażysta | Lek. Roguska Milena |
15 | 6 | Rezydent / stażysta | Lek. Skibniewska Wioleta |
Zakład Diagnostyki Obrazowej
0 | Za-ca Dyrektora Onkologii Klinicznej ds. ZDO | Dr hab. n. med. Tacikowska Małgorzata | |
11 | 0 | Lekarz | Prof. n. med. Studniarek Michał |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Kotkowski Marcin |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Rotkiewicz Arkadiusz |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Żołyniak-Dominiak Agata |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Krygowska Aneta |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Dobner-Madej Anna |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Kwiatkowski Bartłomiej |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Sypek-Saleh Dorota |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Durska Ewa |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Bajera-Mitschein Iwona |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Haratyn Jacek |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Iwanowski Jarosław |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Ruczkowska Joanna |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Wudarska Justyna |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Rupińska Katarzyna |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Kamińska Krystyna |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Polewiak Lilianna |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Kwasiuk Marcin |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Obłąkowska Maria |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Jędrzejczyk Mariusz |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Gałwa Michał |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Skrzos-Buciak Monika |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Strzelecka-Fijałkowska Monika |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Godlewska-Michalec Olga |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Ferek-Pokrywka Sylwia |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Wajda Tomasz |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Szymańska Urszula |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Moskal Wojciech |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Wyrzykowski Wojciech |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Lichota Katarzyna |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Nowicki Jakub |
12 | 0 | Kierownik Opieki Medycznej | Oniszk Agnieszka |
Pracownia Immunologii Transfuzjologicznej i Banku Krwi
8 | Kierownik | Mgr Rzepska Jolanta |
Oddział gastroenterologii
5 | 3 | Kierownik Oddziału | Dr n. med. Pracki Michał |
11 | 2 | Lekarz | Dr hab. n. med. Polkowski Marcin |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Moniuszko Andrzej |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Pertkiewicz Jan |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Bugajski Marek |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Daniel Piotr |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Szeligowska Jowita |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Sawicki Karol |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Knajdek-Ostrowska Hanna |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Kotarski Paweł |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Jałocha Karolina |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Tuliszka-Gołowkin Magdalena |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Stelmaszuk Tomasz |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Chilmończyk Rafał |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Osiewicz Marta |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Szulc Marcin |
12 | 8 | Kierownik Opieki Medycznej | Mgr Raczyńska Halina |
Poradnia gastroenterologiczna
5 | 3 | Kierownik Oddziału | Dr n. med. Pracki Michał |
11 | 3 | Lekarz | Dr n. med. Bugajski Marek |
11 | 6 | Lekarz | Lek. Stelmaszuk Tomasz |
Apteka Szpitalna
16 | 8 | Kierownik Apteki Szpitalnej / Koordynator Gospodarki Lekiem | Mgr Kolasa Tomasz |